O godzinie 19:46, w Koninku na ulicy Telewizynej przy wjeździe do stacji benzynowej Mikstol doszło do kolizji 3 samochodów osobowych. Na miejscu była Policja, Straż Pożarna i ZRM. Tak jak już pisaliśmy wcześniej rejon ten jest bardzo niebezpieczny, nie ma tygodnia bez wypadku lub kolizji. Niestety w najbliższym czasie nic tu się nie zmieni.

Film z kolizji dostępny tutaj: https://www.facebook.com/100009523537853/videos/1034295597389940/

🚨24🚨ALARM 📢 Koninko ul. Telewizyjna/ Wypadek 3 auta Na miejscu OSP Szczytniki 🚒 OSP Kamionki 🚒 JRG 6 🚒🚒 Pogotowie 🚑🚑 Policja 🚓🚓 Pomoc drogowa

Opublikowany przez Osp Szczytniki Osp Szczytniki Czwartek, 9 września 2021
Share.

Twórca i właściciel portalu gminakornik.pl. Od 2024 roku Radny Miasta i Gminy Kórnik w kadencji 2024–2029. Urodzony w Poznaniu, od 2016 roku mieszkaniec Gminy Kórnik. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Wyższej Szkoły Logistyki. Zawodowo i społecznie związany z tematami bezpieczeństwa, samorządu oraz spraw lokalnych. Prywatnie miłośnik aktywnego spędzania czasu z rodziną. Szczególnie ceni Gminę Kórnik za jej walory przyrodnicze, przestrzeń do życia i potencjał rozwojowy. Portal gminakornik.pl prowadzi z myślą o rzetelnym informowaniu mieszkańców oraz wzmacnianiu lokalnej wspólnoty.

Jeden komentarz

Leave A Reply

Exit mobile version