Informujemy, że Miasto i Gmina przejęła od ZGO Jarocin Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Czołowie.

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Czołowo – ul. Leśna (przy bazie Kombus i Euro-Astar)
Telefon kontaktowy: +48 500 173 983
e-mail: pszok@kornik.pl

Godziny otwarcia:

• poniedziałek, środa, czwartek i piątek w godz. 10.00 – 18.00
  • sobota w godz. 8.00 – 16.00

Nieodpłatnie przyjmowane są odpady komunalne zebrane w sposób selektywny, wytworzone przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Kórnik, którzy są objęci systemem gospodarki odpadami komunalnymi.

Przyjęcia odpadów dokonuje upoważniony pracownik po wcześniejszym sprawdzeniu czy właściciel nieruchomości dostarczający odpady zadeklarował opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w gminie Kórnik.

Pracownik sprawdza potwierdzenie złożenia deklaracji na terenie gminy Kórnik poprzez uzyskanie od dostarczającego odpady danych identyfikujących posiadacza odpadów oraz miejsce ich wytworzenia odpadów.

Ważne!

W przypadku dostarczenia odpadów komunalnych:

Regulamin PSZOK

Regulamin monitoringu