Z okazji 25-lecia powiatu poznańskiego, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskichw Sali Ziemi, odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone tytuły „Osobowości 25-lecia”. Starosta poznański Jan Grabkowski zaznaczył w swoim przemówieniu, że nagrody dedykowane są tym, którzy w ostatnim ćwierćwieczu zrobili dla powiatu poznańskiego coś szczególnego. Nagrodzonych zostało sześcioro osób. Wśród „mistrzów w swoich dziedzinach” – jak podkreślił starosta, znalazł się Trener sekcji kolarskiej UKS TFP Jedynka Kórnik – Robert Taciak, z czego jesteśmy niezwykle dumni

„Dla takich chwil warto żyć, choć nie ukrywam, że jak wyczytano moje nazwisko, to nogi się pode mną ugięły. Jest to chyba najcenniejsze wyróżnienie jakie w życiu otrzymałem, znaleźć się w tak zacnym gronie to ogromny zaszczyt” – mówił Trener Taciak.

Szczególnie cieszymy się, że trudna i czasochłonna praca oraz zaangażowanie naszego Trenera zostały w tak miły sposób docenione, a na scenie gali powiatu poznańskiego, na której nie zabrakło posłów, samorządowców oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych regionów z kraju i zagranicy, padła nazwa kórnickiego klubu kolarskiego Mamy równocześnie nadzieję, że rzeczywiście nie zabraknie naszemu Trenerowi sił i zdrowia, by nadal UKS TFP Jedynkę Kórnik utrzymywać na tak wysokim poziomie!

Zdjęcia: Anna Skalska Sebastian Wlazły