Rekrutacja dzieci do przedszkoli publicznych, innych form wychowania przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, zostanie przeprowadzona w dniach od 24.02.2020 r. – 12.03.2020 r. przy wsparciu systemu elektronicznego z wykorzystaniem jednolitych kryteriów naboru. W przypadku uzyskania równorzędnej liczby punków przez kandydatów po II etapie rekrutacji, możliwy jest wybór kandydata za pomocą elektronicznego sytemu wspierającego proces rekrutacji.

LINK DO ZGŁOSZEŃ: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminakornik/News

Adresy przedszkoli i dokłądny harmonogram możecie Państwo znaleźć również we wcześniejszym naszym poście pod adresem:
https://gminakornik.pl/2020/01/21/rekrutacja-do-przedszkoli-publicznych-2020-2021/

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, publicznych innych form wychowania przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Mieście i Gminie Kórnik

PUNKTACJA

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Evernote
  • Pinterest
  • Gmail
  • Print Friendly
  • LinkedIn
  • Blogger