19.03.2020 ukazał się przetarg na opracowanie Projektu Budowlano-Wykonawczego w Kamionkach dla ulicy Spacerowej.
Jest to jedna chyba z bardziej wyczekiwanych ulic do asfaltowania w Kamionkach ze względu na dużą ilość aut która się nią porusza. Do ulicy Spacerowej dochodzą też inne gminne drogi, jak np. Lotnicza, Wodna, Szybowników, Na Skraju Lasu, Leśny Zakątek. Łączy ona ulice Mieczewską, z największymi osiedlami Szeregów mieszącymi się w naszej Gminie. Dziennie pokonują ją setki jak nie tysiące aut, dlatego bardzo szybko ulega degradacji.

No ale jak widać, pojawiło się światełko w tunelu, pierwszy krok czyli opracowanie projektu.
Liczymy, że Panu Burmistrzowi uda się to zrealizować w tej kadencji.

  1. Załącznik nr 1 – mapa.pdf
  2. Załącznik nr 2 – plan sytuacyjny – oświetlenie ul. Spacerowej w Kamionkach.pdf
  3. Opis przedmiotu zamówienia_ul. Spacerowa w Kamionkach.pdf
  4. Wzór umowy-budowa ul. Spacerowej w Kamionkach.pdf

Z plusów które wyczytałem z opisu zamawiającego droga będzie miała szerokość 5,5m, z chodnikiem po jednej stronie.
Na końcu ulicy przy Leśnym Zakątku, ma zostać utworzony plac do zawracania, pewnie chodzi by móc w przyszłości puścić tu autobus. W projekcie ma również być uwzględnione sprawne odwodnienie drogi, obecnie realizowany projekt oświetlenia.
Termin realizacji projektu do 31.12.2020r

Składanie ofert do: 02.04.2020r do godziny: 10:30, otwarcie tego samego dnia. >>Więcej<<