Komunikat

Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik zaprasza inwestorów prywatnych do współpracy w zakresie wybudowania oraz prowadzenia przez osoby fizyczne lub prawne nowych przedszkoli publicznych.

Przedszkola, o minimum 5/6 oddziałowej strukturze organizacyjnej, powinny rozpocząć swoje funkcjonowanie od dnia 1 września 2021 roku w miejscowościach Kórnik/Bnin, Robakowo, Koninko/Szczytniki.

Zainteresowanych proszę o składanie ofert, zawierających dane lokalizacyjne oraz przybliżony termin rozpoczęcia/zakończenia inwestycji do Kancelarii Ogólnej Miasta i Gminy Kórnik, Plac Niepodległości 1,
do dnia 15 czerwca 2020 roku.

W dalszej kolejności zostanie określony szczegółowy tryb wyboru oferenta, o czym zostaną powiadomione podmioty wyrażające wolę współpracy w ww. zakresie.

Burmistrz Miasta i Gminy
Przemysław Pachloski