Na profilu Burmistrza pojawił się film i krókie informacje dotyczące #Gaszynchallenge

… wyzwanie zostało przyjęte, a zadanie wykonane❗️💪

#GaszynChallenge @Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik – Przemysław PacholskiSebastian WlazłyMiasto i Gmina KórnikKórnickie Centrum Rekreacji i Sportu OAZA, Straż Miejska Kórnik kończą sukcesem❗️

👉 Gmina Bukowina Tatrzańska oraz Komenda Miejska Policji w Poznaniu/ Komisariat Policji w Kórniku dziękujemy za nominację🤝

👉Do podjęcia wyzwania i wykonania zadania nominujemy naszą partnerską gminę Königstein im Taunus, Starostwo Powiatowe W Poznaniu , Jan Grabkowski, Rady Sołeckie i Sołtysów: Ilona Dzirba, Agnieszka Plucińska, Sylwia Brzoskowska, Bartosz TobołaIwona Teresa KosmalskaKasia Szafraniak, Krzysztof Lewandowicz, Magdalena KosakowskaAnetta Prętka-Kulka, Katarzyna Górna, Monika Kijak, Jolanta Gańko, Aleksandra Szczepaniak, Julia Bartkowiak, Andrzej Surdyk, Beata BruczyńskaJan TuczyńskiMarek Templewicz oraz Mieszkańców Gminy Kórnik.

👉Przypominamy – nominowani muszą zrobić 10 pompek lub przysiadów, nagrać film, umieścić go na swojej stronie/ profilu i jednocześnie wesprzeć finansowo zbiórkę pieniędzy na leczenie chorych dzieci.

👉Zachęcamy też wszystkich mieszkańców naszej gminy do włączenia się w akcję za pośrednictwem strony:
🌐 https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge 🌐

👉Dziękujemy radnym, pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Kórnik, dyrektorom jednostek oraz pracownikom Kórnickiego Centrum Sportu i Rekreacji OAZA którzy wzięli udział w tym wyzwaniu. Liczymy, że nasza cegiełka w tej akcji przyniesie pomoc komuś, kto jej potrzebuje😄

👉Dziękujemy za pomoc w realizacji Telewizja STK👍|