niedziela, 28 lutego, 2021

Transport do punktów szczepień w Gminie Kórnik. Telefon kontaktowy.

Szanowni Mieszkańcy❗

👉 Podaję do publicznej wiadomości numer telefonu, pod którym będzie można uzyskać informacje na temat dostępnego transportu do punktów szczepień.

+ 48 790 775 410

Będzie on aktywny w dni robocze w godzinach 8:00-15:00.

👉 Osobą kontaktową w sprawie transportu do punktów szczepień będzie Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kórniku – Pani Agnieszka Mieloch.

👉 Przypominam, że w pierwszej kolejności zapisy na szczepienia będą prowadzone dla osób w wieku powyżej 80 roku życia❗

👉 Osoby, które ukończyły 80 rok życia i mają możliwość udania się do punktu szczepień samodzielnie mogą zapisywać się bezpośrednio w punktach wykonujących szczepienia (wg wcześniej opublikowanej listy).

👉 Pozostaję w kontakcie z Sołtysami poszczególnych Sołectw w Gminie Kórnik, którzy są na bieżąco informowani o sytuacji dotyczącej szczepień przeciwko COViD-19 i mogą Państwu udzielić informacji w związku z szczepieniami.

👉 W przypadku uruchomienia dodatkowych punktów w OAZIE i Radzewie opublikowane zostaną numery telefonów, pod którymi można będzie dokonać zapisu na szczepienie w tych punktach.

Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik
Przemysław Pacholski