4.2 C
Kórnik
niedziela, 28 lutego, 2021

Nabór: stypendia sportowe

Burmistrz Gminy Kórnik, na podstawie uchwały nr XXVI/348/2020 Rady Miasta i Gminy Kórnik z dnia 25 listopada 2020 r. w sprawie stypendiów sportowych dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród i wyróżnień burmistrza Miasta i Gminy Kórnik dla zawodników, trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, ogłasza nabór wniosków w zakresie stypendiów sportowych na rok 2021.

Wnioski można składać do dnia 2 lutego 2021 r. do godz. 15:30 w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Kórnik, pl. Niepodległości 1, 62-035 Kórnik, osobiście lub drogą pocztową (w przypadku ofert przesłanych pocztą decyduje data wpływu do Urzędu Miasta i Gminy Kórnik, a nie data stempla pocztowego).

Regulamin przyznawania stypendiów sportowych, określony został w załączniku nr 1, natomiast regulamin przyznawania wyróżnień i nagród dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w załączniku nr 2. Wniosek o przyznanie stypendium sportowego stanowi integralną część załącznika nr 1 do powyższej uchwały, natomiast wniosek o przyznanie wyróżnień lub nagród dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami działalności sportowej stanowi element załącznika nr 3 powyższej uchwały.

Informacje w zakresie naboru wniosków udzielane są przez
Wydział Promocji Gminy, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy Kórnik,
tel. 618 170 411 wew. 680

Załączniki:

Regulamin i wniosek przyznawania stypendiów sportowych dla zawodników – pobierz PDF(373KB)

Regulamin i wniosek  przyznawania wyróżnień i nagród sportowych dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej – pobierz PDF(304KB)

Pobierz i podpisz klauzule zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych – pobierz PDF(191KB)

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Kórnik

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas na

988FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości