8.1 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Ulica Spacerowa w Kamionkach, porządki i znak C-9

Kilka dni temu posprzatano skrzyżowanie ulicy Spacerowej z ulicą Mieczewską w Kamionkach. Usunięto wszystkie nielegalne reklamy, oraz podcięto drzewo dla lepszej widoczności. W dniu dzisiejszym, na skrzyżowaniu pojawiło się nowe oznakowanie, mianowicie znak C-9 „nakaz jazdy z prawej strony znaku”.
Znak zobowiązuje kierującego do ruchu w kierunku zgodnym ze strzałkami, w tym przypadku objeżdzamy drzewo stojące na środku zawsze prawąstroną. Analogiczna sytuacja występuje jadąc ulicą Mieczewską od ronda w Kamionkach.

Ma to zapobiec spotykaniu się aut na tym samym pasie ruchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości