7.5 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Aplikacji „Śmieci Gmina Kórnik – Harmonogram Wywozu”. – Wyjaśnienia.

W dniu dzisiejszym wysłałem prośbę do Urzędu Miasta i Gminy Kórnik, o przygotowanie lub podpisanie umowy z porządną firmą zajmującą się aplikacjami na telefony komórkowe. Jeśli płacimy tak dużo, to chociaż na porządną aplikacje zasługujemy. Ponieważ reklama aplikacji „Śmieci Gmina Kórnik – Harmonogram Wywozu” pojawiła się na głównym profilu na facebooku Miasto i Gmina Kórnik, wielu mieszkańców uznało i komentowało, że na to poszły pieniądze z podwyżki. Aplikacje reklamowali również Radni stąd uznano, że to oficjalna aplikacja Kórnika.

Mieszkańcy, wskazywali, że w aplikacji pojawia się przede wszystkim mnóstwo reklam, ale też wskazywali dużą ilość błędów w działaniu.

Tuż po mojej wiadomości z prośbą o wykonanie porządnej aplikacji dla mieszkańców pojawiło się sprostowanie na profilu FB Miasto i Gmina Kórnik:

Mimo to zaproponowałem urzędowi, aby podpisali z kimś umowę i wykonali taką aplikacje dla mieszkańców, a jeśli już nie ma środków w tym roku, aby podpisali umowę o współpracy z inną firmą na zasadzie abonamentu.


1 KOMENTARZ

  1. Ale niby po co aplikacja do tego? Po co miałaby być zrealizowana z naszych pieniędzy? Co za bezsensowny pomysł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości