12.9 C
Kórnik
niedziela, 18 kwietnia, 2021

Zatrzymanie kolejnego podejrzanego o pedofilie w Mosinie.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informacje, o zatrzymaniu osoby podejrzanej o pedofilie w miejscowości Mosina. W wiadomości był przekazany link do nagrania z zatrzymania wraz z komentarzem.

„Wszyscy mieszkańcy Mosiny i okolic uważajcie na tego typa . Zaproponował mojej córce cukierki później ja gonił. Dziękuję synowi FIlip Świder że go złapałeś i policji za szybką interwencję. I chciałabym z całego serca podziękować kobiecie która pomogła mojej córce i doprowadziła ja do szkoły gdzie mogłam ja odebrać.”

Joanna Kowalska

Można by powiedzieć, że z nastaniem wiosny mamy wysyp podejrzanych o popełnienie przestępstwa z artykułu 200 kodeksu karnego.

Według Komendy Głównej Policji, każdego roku dochodzi do ponad 2 000 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci. Wiele z nich dotyczy osób z najbliższego otoczenia tj. nauczycieli, trenerów, księży, członków rodziny.

Jest też druga grupa pedofilów, którzy na swoja ofiarę „polują” tzn. przebywają okolicy gdzie dzieci jest dużo np. place zabaw, przed szkoła itp. Mogą oni łatwo wtopić się w tłum.

Badania Światowej Organizacja Zdrowia wskazują, że ok. 25% dorosłych kobiet i 8% mężczyzn doświadczyło molestowania seksualnego w dzieciństwie.

Każdy przypadek zaczepiania przez obce osoby dziecko powinno zgłosić mamie lub tacie. Rodzice powinni wysłuchać co ich syn lub córka ma do powiedzenia i potraktować to jak prawdę, bez względu na to jak nieprawdopodobnie brzmią ich opowieści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości