7.5 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Kamionki, niszczenie zieleni quadem.

W dniu wczorajszym w miejscowości Kamionki doszło do niszczenia zieleni przez użytkownika quada, który postanowił wjechać na tereny, przyległe do Orlika. Po krótkim czasie pojawiła się na miejscu Straż Miejska. Pan zorientował się prawdopodobnie, że to do niego przyjechał patrol i uciekł przed strażnikami. Napisaliśmy do komendanta Straży Miejskiej w Kórniku jak sprawa potoczyła się dalej. Poniżej wiadomość:

W chwili obecnej na podstawie wykonanych czynności na miejscu zdarzenia przez strażników, oraz zapisu monitoringu ustalono i wytypowano właściciela quada. Na podstawie posiadanych informacji wszczęto czynności wyjaśniające pod kątem wykroczenia z art. 144 kw, 161 kw, oraz art. 94 kw i 97 kw w zw. z art. 40 p.r.d.

Komendant Straży Miejskiej Miasta i Gminy Kórnik Tomasz Haremza

Ilość wykroczeń, jest dość imponująca.
Poniżej objaśniamy wykroczenia których dopuścił się właściciel Quada.

Art. 144 KW – Niszczenie roślinności
Art. 161 KW – Bezprawny wjazd pojazdem do cudzego lasu w miejscu niedozwolonym
Art. 94 KW – Prowadzenie pojazdu bez uprawnień lub pojazdu niedopuszczonego do ruchu
Art. 40 P.R.D. – Obowiązek używania kasków przez motocyklistów i motorowerzystów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości