7.5 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Wspólnota Burego Misia w Kamionkach.

Wspólnota Burego Misia czyli stowarzyszenie osób niepełnosprawnych, ich rodzin i wolontariuszy odwiedzi nasze Kamionki już w sobotę wieczorem. Zostanie z nami na całą niedziele 14.03.2021.

MiśTruck zawita do parafii pw. Matki Teresy z Kalkuty, ulica Mostowa 45 w Kamionkach. Nasze kolorowe auto będzie można odwiedzić po każdej Mszy Świętej. W sobotę o 18.30, a w niedzielę o godzinie 8.00, 10.00, 11.30, 12.45 i 19.00.

W naszym asortymencie sery: podpuszczkowe, białe, miękkie z dodatkiem ziół, orzechów, słonecznika lub z czarnuszką, sery żółte twarde dojrzewające, wędzone i grecci. Z nowości także masło i twaróg. Zaopatrzyć się będzie można także w oregano i pokrzywę, a także wspaniałą konfiturę z agrestu. Istnieje możliwość płacenia kartą. Zapraszamy serdecznie.

Kamionki, Borówiec, Szczytniki, Koninko, Daszewice – ZAPRASZAMY NA ZAKUPY !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości