W tej chwili Wiceburmistrz Miasta i Gminy Kórnik Sebastian Wlazły poinformował, o wynikach naboru dotyczącego dofinansowania w wysokości 100 000zł.

„Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął i ogłosił listy rankingowe wniosków zgłoszonych w ramach naboru na dofinansowanie zadań z zakresu infrastruktury turystycznej, sportowej (lekkoatletycznej) oraz w ramach Programu „Szatnia na medal”. Budowa zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku piłkarskim w Kamionkach zgłoszona przez Miasto i Gminę Kórnik uzyskała proponowane dofinansowanie w wysokości 100.000,00 zł. Przedmiotowy obiekt będzie służył również jako sala spotkań dla mieszkańców.” – Burmistrz Sebastian Wlazły

Gratulujemy wygrania dotacji !!!

Klub Sportowy Avia Kamionki bardzo prężnie się rozwija, dba on o młodzież i dzieci prowadząc codziennie zajęcia. W tym roku Avia Kamionki, planuje wystartować również w Budżecie Obywatelskim Gminy Kórnik. Jako zadanie zgłaszają wykonanie parkingu dla samochodów. Pojawi się również małe zadanie na tym terenie, jak się uda je wygrać to będziemy mieli całkiem pokaźny kompleks sportowy.

Z informacji uzyskanych wiemy, że w szatni ma być wydzielona sala na spotkania dla mieszkańców np. zebrania wiejskie.