8.1 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Radny Powiatowy nie poparł, przekazania dofinansowania na budowę kładki w Kórniku.

Błażejewko a nie kładka za 24 mln zł. Dziś na sesji powiatu poznańskiego nie poprałem przekazania pół miliona złotych na dofinansowanie budowy kładki w Kórniku. Zarówno te pieniądze jak i cała kwota 24 mln zł powinna być przeznaczona na zagospodrowanie terenu w Błażejewku, które KOWR cały czas chce przekazać gminie w drodze DAROWIZNY. Gmina powinna uruchomić nowe miejsce rekreacji nad jeziorem dla wszystkich mieszkańców. Po raz kolejny proszę radnych i burmistrza Miasta i Gminy Kórnik o przejęcie terenów w Błażejewku i zagospodarowanie ich dla mieszkańców.To powinno być priorytetem.

Radny Powiatowy Filip Żelazny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości