7.5 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Konsultacje: Kamionki w rejonie ulic, Porannej Rosy, Wiklinowej, Malwowej i Mieczewskiej.

OGŁOSZENIE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru zabudowy mieszkaniowej w Kamionkach w rejonie ulic: Porannej Rosy, Wiklinowej, Malwowej i Mieczewskiej, gmina Kórnik

Na podstawie art. 17 pkt 9 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. 2020 r. poz. 293 ze zm.) oraz uchwały Rady Miasta i Gminy Kórnik nr XIII/150/2019 z dnia 25 września 2019 r., zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru zabudowy mieszkaniowej w Kamionkach w rejonie ulic: Porannej Rosy, Wiklinowej, Malwowej i Mieczewskiej, gmina Kórnik, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, w dniach od 29 marca 2021 r. do 20 kwietnia 2021 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Kórnik, Pl. Niepodległości, 62-035 Kórnik. Projekt planu dostępny będzie w okresie wyłożenia również na stronie www.kornik.pl w dziale ,,Aktualności” w zakładce ,,projekty mpzp wyłożone do publicznego wglądu” oraz na platformie konsultacyjnej kornik.konsultacjejst.pl .

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2021 r. o godzinie 16:00 za pomocą środków porozumiewania się na odległość (online), na platformie ZOOM. W dyskusji online będzie można wziąć udział po wcześniejszym zgłoszeniu do godz. 12:00 dnia 14 kwietnia 2021 r. na adres email: dyskusje.publiczne@kornik.pl w temacie maila wpisując: KAMIONKI-04. Dla zarejestrowanych osób zostanie wygenerowany link do spotkania, który zostanie przesłany w e-mailu zwrotnym pół godziny przed dyskusją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości