7.5 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Światowy Dzień Zdrowia – dziękujemy za wasze zaangażowanie.

Światowy Dzień Zdrowia święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Obchodzone jest corocznie od 1950 w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania WHO.

Słowa podziękowania i wyrazy szacunku kierujemy do wszystkich lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, sanitariuszy, diagnostów, pracowników laboratoriów i reszty pracowników służby medycznej którzy codziennie, narażając swoje zdrowie, stają na pierwszej linii frontu. Pracują i rozumieją, jaki jest cel ich służby medycznej, która jest służbą życiu.

Dziękujemy za wasze zaangażowanie !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości