18.1 C
Kórnik
czwartek, 13 maja, 2021

Dachowa: objazd prywatną drogą – ogranicz prędkość !!!

W dniu wczorajszym na portalu społecznościowym pojawił się apel Sołtysa o ograniczenie prędkości w miejscowości Dachowa. Aktualnie trwają prace remontowe na ulicy Poznańskiej i objazd poprowadzony, został prywatną drogą ul. Inżynierską.

Mieszkańcy zgodzili się na takie rozwiązanie by nie utrudniać życia sąsiadom. Niestety wielu z nich, pod ich domami przekracza znacząco prędkość obowiązującą w tym miejscu. Niestety wielu mieszkańców nie doceniło tego, że mogą jeździć prywatną drogą do swoich domostw i urządza sobie wyścigi. Apelujemy o zdjęcie nogi z gazu, w innym przypadku mieszkańcy Ci mogą zamknąć ulicę Iłżańską, a raczej nikt tego z Dachowy nie chce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,203FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości