13.3 C
Kórnik
piątek, 14 maja, 2021

Parking przy ul. Zamkowej – znowu we władaniu Gminy Kórnik – parkowanie darmowe.

Wszystkich odwiedzających Kórnik – zarówno turystów jak i mieszkańców zachęcam do korzystania z DARMOWEGO parkingu buforowego, znajdującego się przy
ul. Zamkowej (wjazd od ul. Prowent).

O parkingu tym było głośno swojego czasu przy akcji Referendum dla Kórnika, że jest zaniedbany, był on wydzierżawiony od Gminy przez prywatną osobę. Umowa wygasła, a parking wrócił we władanie gminy Kórnik. Wod-Kom posprzątał teren maszynami, namalowano pasy parkingowe, a po weekendzie majowym planowane są kolejne prace renowacyjne po weekendzie ale już teraz zapraszamy do korzystania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,203FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości