25 C
Kórnik
wtorek, 15 czerwca, 2021

XXIV EDYCJA PUCHARU POLSKI W KOLARSTWIE

Kolejne bardzo dobre starty naszych zawodniczek

Tym razem ścigaliśmy się w XXIV EDYCJI PUCHARU POLSKI W KOLARSTWIE KOBIECYM, który jednocześnie był MISTRZOSTWAMI KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS Pierwszego dnia rywalizacji odbyła się jazda indywidualna na czas.

Najwyżej sklasyfikowaną z naszych młodziczek była Michalina Oleszak, która zajęła 13 miejsce. Chwilę później, na starcie stanęły juniorki młodsze. Julka Przymusińska ponownie potwierdza, że jest czołową zawodniczka i zajmuje 5 miejsce oraz 3 pozycję w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS. Rywalizację juniorek, na 5 pozycji, kończy Tamara Szalińska. W niedzielę nasze zawodniczki stanęły na starcie wyścigu wspólnego. Bardzo blisko podium była Nikol Płosaj, która zajęła 4 pozycję w wyścigu elity kobiet. Wśród juniorek Tamara Szalińska ponownie zajmuje 5 pozycję. Zobaczcie jak poradziła sobie reszta naszej kobiecej reprezentacji.

Jazda indywidualna na czas
Młodziczki

  • 25 miejsce – Ada Wierzbińska
  • 29 miejsce – Emilia Wojciechowska
  • 39 miejsce – Marika Bugzel


Juniorki młodsze
79 miejsce – Dominika Wojciechowska

Juniorki
26 miejsce – Emilia Jurga

Start wspólny
Młodziczki

  • 23 miejsce – Michalina Oleszak
  • 26 miejsce – Emilia Wojciechowska
  • 27 miejsce – Ada Wierzbińska
  • 36 miejsce – Marika Bugzel


Juniorki młodsze
26 miejsce – Julia Przymusińska

Juniorki
35 miejsce – Emilia Jurga
50 miejsce – Asia Błaszczak

Elita kobiet
16 miejsce – Karolina Lipiejko
25 miejsce – Jagoda Szabelska

Zdjęcia: Małgosia Olejniczak / źródło własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,224FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości