Sytuacja po burzy w Gminie Kornik.

W dniu dzisiejszym przez Wielkopolskę przeszła potężna nawałnica. Poznań dla ruchu samochodowego został sparaliżowany już od godziny 14. Instytut meteorologii podaje że spadło około 60 litrów deszczu na metr kwadratowy.

Sytuacja w Gminie Kornik jeśli chodzi o ruch samochodów była stabilna. W gminie Kórnik niestety ucierpiały przede wszystkim domy podpiwniczone i przydomowe ogródki. Jednym z głównych powodów jest brak kanalizacji deszczowej, występuje ona na nielicznych tylko ulicach.

Odwiedzając kilka grup na portalu społecznościowym facebook można zobaczyć jak dramatyczna jest sytuacja u wielu mieszkańców Gminy Kórnik:

Z naszych informacji jednostki OSP pracują w pocie czoła i pomagają wypompowywać wodę z posesji.

Zrobiłeś zdjęcie i chcesz je pokazać…

Wyślij do nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,241FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości