W dniu 1 listopada (poniedziałek, Wszystkich Świętych) w godz. od 10:00 do 16:00 zamknięte dla ruchu samochodów będą ulice:

  • odcinek ul. 20 Października ( od ul. Średzkiej do ul. Jabłońskiego i ul. Steckiego )
  • odcinek ul. Steckiego (na wysokości cmentarza od ul. 20 Października do parkingu za cmentarzem – parking na przeciwko OSP Kórnik)

Dojazd do ulicy Steckiego będzie możliwy przez ul. Młyńską i ul. Jana Kantego. 

Źródło: kornik.pl

Wszystkich Świętych – organizacja ruchu w Kórniku – materiał Kórnik.pl
Share.

Twórca i właściciel portalu gminakornik.pl. Od 2024 roku Radny Miasta i Gminy Kórnik w kadencji 2024–2029. Urodzony w Poznaniu, od 2016 roku mieszkaniec Gminy Kórnik. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Wyższej Szkoły Logistyki. Zawodowo i społecznie związany z tematami bezpieczeństwa, samorządu oraz spraw lokalnych. Prywatnie miłośnik aktywnego spędzania czasu z rodziną. Szczególnie ceni Gminę Kórnik za jej walory przyrodnicze, przestrzeń do życia i potencjał rozwojowy. Portal gminakornik.pl prowadzi z myślą o rzetelnym informowaniu mieszkańców oraz wzmacnianiu lokalnej wspólnoty.

Leave A Reply

Exit mobile version