Z informacji mieszkańców wynika, że około 6:35 doszło do potrącenia człowieka przez pociąg. Do potrącenia doszło na przejeździe kolejowym na ulicy Szerokiej w Robakowie. Pociąg relacji Poznań – Warszawa potrącił człowieka.

PKP PLK informuje, że pieszy wszedł na przejazd kolejowy przy zamkniętych rogatkach. Mężczyzna odbił się od pociągu i przytomny został przetransportowany do szpitala. Można mówić o wielkim cudzie.

Ruch pociągów był wstrzymany na około 4h.

Share.

Twórca i właściciel portalu gminakornik.pl. Od 2024 roku Radny Miasta i Gminy Kórnik w kadencji 2024–2029. Urodzony w Poznaniu, od 2016 roku mieszkaniec Gminy Kórnik. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Wyższej Szkoły Logistyki. Zawodowo i społecznie związany z tematami bezpieczeństwa, samorządu oraz spraw lokalnych. Prywatnie miłośnik aktywnego spędzania czasu z rodziną. Szczególnie ceni Gminę Kórnik za jej walory przyrodnicze, przestrzeń do życia i potencjał rozwojowy. Portal gminakornik.pl prowadzi z myślą o rzetelnym informowaniu mieszkańców oraz wzmacnianiu lokalnej wspólnoty.

Leave A Reply

Exit mobile version