O przejściu dla pieszych, a raczej jego braku na ul. Jeziornej w Szczytnikach, obok przedszkola wodnik szuwarek pisaliśmy tutaj.
Przed sesją w lutym w swoim imieniu i Rady Rodziców poprosiliśmy o pomoc naszych Radnych: Jerzego Walczyka, Anne Andrzejewską, Dominikę Buczkowską, oraz Sołtysa Marka Templewicza o wstawienie się za pilną potrzebą budowy tego przejścia. Oczywiście tak, też uczynili, za co serdecznie im dziękujemy. Pan Radny złożył wniosek w formie pisemnej i w dniu wczorajszym otrzymał odpowiedź od Pana Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik. Z odpowiedzią można zapoznać się poniżej:

  • Facebook
  • Twitter
  • Evernote
  • Pinterest
  • Gmail
  • Print Friendly
  • LinkedIn
  • Blogger

Dziękujemy Serdecznie Radnym i Burmistrzowi za poważne podejście do sprawy i zrozumienie obaw rodziców.
Wiemy, że droga jeszcze długa, ale przybliża nas to znacząco do celu, jakim jest poprawa bezpieczeństwa dzieci.
Mamy nadzieję, że Inwestor podejmie się realizacji.