Miniony weekend spędziliśmy na pruszkowskim velodromie‼️
W piątek w wyścigu drużynowym na dochodzenie, nasza drużyna, w składzie Joanna GolecWiktoria PolakNatalia SzymczakDominika Bykowska wykręciła drugi czas !!!!

Następnego dnia w wyścigu omnium z bardzo dobrej strony pokazała się Wiktoria Polak i Tamara Szalińska zajmując kolejno 2 i 3 miejsce. W rywalizacji sprintu w kategorii open, 16-letnia Asia Błaszczak zajęła bardzo dobrą 4 pozycje. Warto zaznaczyć, że była ona najmłodszą zawodniczką w stawce 💪

Ostatniego dnia odbył się wyścig madison, gdzie Karolina Lipiejko w parze z Tamarą Szalińską wywalczyły 3 miejsce – 4 i 5 pozycja również należała do naszych zawodniczek – Joanna Golec w parze z Natalią Szymczak i Dominika Bykowska z Wiktorią Polak. Po zaciętej walce, Asia Błaszczak ostatecznie zajęła 6 miejsce w wyścigu keirin 🚴‍♀️
Piątą lokatę w indywidualnej rywalizacji na 2000m zdobyła Joanna Golec 😃

 • Facebook
 • Twitter
 • Evernote
 • Pinterest
 • Gmail
 • Print Friendly
 • LinkedIn
 • Blogger
 • Facebook
 • Twitter
 • Evernote
 • Pinterest
 • Gmail
 • Print Friendly
 • LinkedIn
 • Blogger
 • Facebook
 • Twitter
 • Evernote
 • Pinterest
 • Gmail
 • Print Friendly
 • LinkedIn
 • Blogger
 • Facebook
 • Twitter
 • Evernote
 • Pinterest
 • Gmail
 • Print Friendly
 • LinkedIn
 • Blogger
 • Facebook
 • Twitter
 • Evernote
 • Pinterest
 • Gmail
 • Print Friendly
 • LinkedIn
 • Blogger

Żródło: UKS TFP Mróz Jedynka Kórnik
Zdjęcia: Dorota Kozicka