Chyba to już tradycja, że w okresie letnim w naszej Gminie rusza kino letnie, które co roku wygrywa Budżet Obywatelski.
Poniżej prezentujemy wiadomość od organizatorów wraz z repertuarem. Zapraszamy wszystkich bo naprawdę warto!

„Kochani widzowie, robimy wszystko by w tym roku zorganizować dla Was bezpieczne, letnie kino plenerowe w gminie Kórnik.

Planujemy odwiedzić:

START 21:15
17.07 Robakowo, Boisko ul. Szkolna: „Jutro będziemy szczęśliwi”
18.07 Błażejewko, boisko przy blokach: „Był sobie pies”

24.07 Żerniki, przy świetlicy: „7 minut po północy”
25.07 Borówiec, boisko ul. Szkolna: „Zimna wojna”

START 21:00
31.07 Kórnik, oaza Błonie „Green book”
01.08 Prusinowo, przy świetlicy: „Za jakie grzechy, dobry Boże”

07.08 Pierzchno, boisko: „Cudowny chłopak”
08.08 Kamionki, teren przy orliku „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”

Jeśli nam się uda, będziemy prosili Was o zachowanie się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi. Ze swojej strony gwarantujemy dostępność płynów do dezynfekcji, czyste koce i leżaki, choć będziemy Was zachęcać do przynoszenia własnych okryć. O szczegółach niebawem w regulaminie.
Dołączajcie do wydarzenia by być na bieżąco. Będziemy Was informować o terminach i tytułach filmów i ewentualnych zmianach.
Trzymajcie się zdrowo!”

Link do strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/577364913206842/