10.4 C
Kórnik
niedziela, 18 kwietnia, 2021

Uwaga! – Czujesz gaz obok skrzynki? Dzwoń 992

Od kilku dni mamy do czynienia z utrzymującym się mrozem, temperatura w nocy spada jeszcze bardziej niż w dzień. Z tego też powodu w skrzynkach gazowych dochodzi do rozszczelnień – nie wytrzymują reduktory gazu itp.
W ciągu ostatnich dni Pogotwie Gazowe było widziane na kilku ulicach w Kamionkach, m.in. Leśny Zakątek. Zdarzyła się, też interwencja Ochtorniczej Straży Pożarnej z Kamionek w miejscowości Szczytniki w tym samym temacie.

Pogotowie Gazowe potwierdza iż w ostatnich dniach mieli dużo więcej zgłoszeń i potwierdzonych awarii. Jeśli przechodząc koło skrzynki gazowej czujesz zapach gazu, dzwoń na Pogotowie Gazowenumer 992.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości