Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Borówca. Dom do rozbiórki.

W dniu wczorajszym doszło do pożaru domu, na ulicy Poznańskiej w Borówcu.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Niestety szkody wyrządzone przez ogień ale też i wodę, są potężne. Pożar to straszna tragedia. To straty nie tylko materialne ale i emocjonalne. Dlatego tak ważny jest każdy gest dobrej woli, każda forma wsparcia. Świadomość, że są obok nas ludzie, którzy nie pozostawią nas w potrzebie pozwala przetrwać nawet najgorsze chwile. Jak pisze założyciel zrzutki, z domu nie wiele pozostało, nadaje się tylko do rozbiórki. W tej chwili liczy się każda złotówka.

Pomagamy! – Link do zrzutki: https://pomagam.pl/spalony-dom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,241FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości