7.5 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Propozycja odnośnie ulicy Spacerowej. Płyty betonowe?

Po wczorajszej informacji o przeniesieniu inwestycji ulicy Spacerowej z roku 2022 na rok 2024, wysłałem do Urzędu Miasta i Gminy Kórnik oraz Rady Miasta i Gminy Kórnik, wniosek.

We wniosku zawarłem propozycje, aby do czasu wykonania inwestycji przez Aquanet położyć na ul. Spacerowej płyty betonowe. Płyty betonowe tak naprawdę będziemy mieli jako gmina. W tym roku mają być ściągane one z ulicy Szkolnej w Borówcu.
Wystarczyło by zgrać te dwie inwestycje i przenieść płyty betonowe z ulicy Szkolnej na ulice Spacerową w Kamionkach. Były by one alternatywą do czasu budowy magistrali przez Aquanet. W aktualnej chwili nie mamy żadnej gwarancji że w 2024 zostanie wykonana ta magistrala, ani czy przetarg będzie ogłoszony na początku roku czy na końcu roku kalendarzowego.

W tej chwili na największym osiedlu szeregów w Gminie Kórnik mamy około 212 domostw. Zakładając 2 auta na dom to wychodzi nam 414 samochodów poruszających się po ulicy Spacerowej. Nic dziwnego, że ulega tak szybko degradacji.

Liczę na pozytywną odpowiedź Urzędu Miasta i Gminy Kórnik oraz Rady Miejskiej.
Poinformuje Państwa o odpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości