18.1 C
Kórnik
czwartek, 13 maja, 2021

Puchar Polski w Kolarstwie Torowym Juniorek i Juniorów.

W ostatni weekend na torze kolarskim w Kaliszu rozegrany został Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych w kolarstwie torowym.

Byłą to zarazem pierwsza eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Na starcie nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. Świetne drugie miejsce w olimpijskim wieloboju omnium zajął Dawid Wika-Czarnowski, który między innymi w pięknym stylu wygrał wyścig australijski, Julia Przymusińska w omnium dziewcząt wywalczyła czwartą pozycji.

W wyścigach na 2 000 m na dochodzenie Dawid uzyskał czwarty czas dnia a Julia siódmy. Bardzo dobrze w konkurencji keirin wypadł debiutant Julian Gabrusewicz, który ostatecznie uplasował się na 7 pozycji, wygrywając zdecydowanie finał B, a sprinty ukończył na 16 miejscu.

W wyścigu madison nasza dwójka Dawid Wika-Czarnowski i Franciszek Cierpikowski wywalczyła 5 miejsce.

Fotorelacja na profilu UKS Jedynka Kórnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,203FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości