8.1 C
Kórnik
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

Ewakuacja Szkoły w Czapurach.

„Dziś na terenie Szkoły Podstawowej w Czapurach doszło do awarii (najprawdopodobniej zwarcia instalacji elektrycznej w sali gimnastycznej). Została powiadomiona Straż Pożarna i Straż Miejska, która zajęła się sprawdzeniem stanu zadymienia oraz oddymianiem sali. Przeprowadzono ewakuację uczniów oraz pracowników szkoły. Nikt nie został poszkodowany. Po oględzinach budynku (sale lekcyjne, korytarze) przez strażaków i stwierdzeniu, że nie ma zagrożenia zatrucia tlenkiem węgla, uczniowie i pracownicy bezpiecznie wrócili do szkoły. Ewentualne naprawy zostaną wykonane w ramach gwarancji obiektu.” – poinformowała Gmina Mosina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,157FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości