13.3 C
Kórnik
piątek, 14 maja, 2021

Progi zwalniające w Kamionkach

Kolejne małe inwestycje zrealizowane w Kamionkach na rzecz poprawy bezpieczeństwa:
1) próg zwalniający płytowy w ul. Kamiennej,
2) dwie pary progów wyspowych prefabrykowanych w ul. Szafirowej.

Znaki drogowe, stosowne ograniczenia prędkości, mandaty pieniężne adekwatne do przewinień, a nawet pozbawienie kierowcy uprawnień do prowadzenia pojazdu niestety nie są wystarczające. Wciąż jest ogromny odsetek osób, które jeżdżąc na drogach łamią prawo i narażają na niebezpieczeństwo siebie i innych. Nie bez powodu występuje ograniczenie prędkości w terenach zabudowanych.

Stosowanie progów zwalniających zmusza kierowcę do zastosowania się do narzuconych reguł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Śledź nas na

1,203FaniLubię
55ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie Wiadomości